Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Mering Zheng

Numer telefonu : +86-186-7313-6404

WhatsApp : +8618673136404

Liuyang Mandarin Fireworks Co., Ltd.

Ułatw sobie zakup

  • Liuyang Mandarin Fireworks Co., Ltd.
  • Liuyang Mandarin Fireworks Co., Ltd.
  • Liuyang Mandarin Fireworks Co., Ltd.
  • Liuyang Mandarin Fireworks Co., Ltd.
  • Liuyang Mandarin Fireworks Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Bliski Wschód, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki Mandarynka Ilość pracowników 50~100
Coroczne wyprzedaże 8000000-10000000 Rok założenia 2006
pc Export 90% - 100%
Wprowadzenie

Założona w 2006 roku firma Mandarin Fireworks zobowiązała się do „ułatwienia zakupów”.Dołożono ogromnych starań, aby osiągnąć ten cel poprzez nadanie priorytetu naszej pracy następującym aspektom:
1. Kontrola jakości
Mandarin Fireworks posiada zespół inspekcyjny, specjalizujący się w przeprowadzaniu niezależnych trójfazowych kontroli jakości zgodnie z wymaganiami klientów, z wyjątkiem tych przeprowadzanych przez same fabryki i personel CIQ.
A. Kontrola fazy przedprodukcyjnej
Próbka jest wymagana, aby upewnić się, że jest ona zgodna z tym, co zostało potwierdzone z naszym klientem lub czego nasz klient szuka.
B. Podczas fazy produkcyjnej Kontrola jakości
Sprawdzenie od projektu opakowania, wielkości produktu, wagi proszku do czasu wykonania.
C. Kontrola jakości poprodukcyjnej
Kontrola etykiet, kontrola oznaczeń kartonów wysyłkowych, fotografia produktu i nagranie wideo z wykonania.
2. Dostawa na czas

Cel osiągamy dzięki naszym następującym mocnym stronom
A. Dobre relacje z fabrykami
Mandarin Fireworks ściśle współpracuje z ponad 60 fabrykami z prowincji Jiangxi i Hunan, co zapewnia nam wiele opcji produkcyjnych i maksymalne możliwości produkcyjne.
B. Koordynacja i terminowe dostawy opakowań i materiałów
Mandarin Fireworks ściśle współpracuje ze studiem projektowym, drukarnią, fabryką kartonów i innymi odpowiednimi fabrykami, aby jak najszybciej przygotować opakowanie i inne potrzebne materiały.
C. Skuteczna i wydajna komunikacja z klientami i fabrykami
Uzyskaj zmiany zamówień i aktualizacje wymagań od klientów w pierwszej kolejności i zrealizuj to dzięki efektywnej komunikacji z fabrykami.
3. Badania i rozwój nowych produktów
Mandarin co dwa miesiące bada, opracowuje i pozyskuje nowe produkty z fajerwerkami i prezentuje je naszym klientom, aby utrzymać ich przewagę na swoich rynkach.
A. Nieustannie wyszukuj i odkrywaj nowe produkty z ponad 60 ściśle współpracujących fabryk.Pozostań bardzo wrażliwy na nowe efekty i nowe produkty.
B. Przetwarzaj i optymalizuj nowe produkty dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i prezentuj je naszym klientom z doskonałym wyglądem i funkcjonalnością.
C. Potwierdź i zapisz informacje o nowych produktach, aby zapewnić ich nie tylko zgodność z przepisami i normami, ale także dostępność ich prawidłowego i terminowego wykonania dla naszych klientów.
Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem, a Twoja całkowita satysfakcja prowadzi do dalszego sukcesu biznesowego!

Historia

Założona w 2006 roku firma Mandarin Fireworks utrzymuje dobre relacje z ponad 60 najwyżej ocenianymi fabrykami w rejonie Liuyang, Liling i Jiangxi, gdzie wytwarza się ponad 60% produktów fajerwerków na świecie. Mandarin Fireworks nawiązał kontakty biznesowe z ponad 40 importerami z Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Azji i Afryki. Nasze niezawodne i wysokiej jakości dostawy cieszą się wysoką opinią naszych klientów.

Usługa

Mandarin Fireworks zobowiązuje się do świadczenia usług i dostarczania produktów fajerwerków zgodnie z wymaganiami naszych klientów, w tym:

A. Szybka odpowiedź
B. Termly Nowe produkty Wydanie
C. Usługa zakupów w jednym miejscu
D. Trzystopniowa kontrola jakości
E. korzystna cena
F. Dostawa na czas

Nasz zespół

Mamy świetny i profesjonalny zespół, którego jednym celem jest wspólna praca, aby ułatwić naszym klientom zakupy.
A. Nasz zespół sprzedaży jest profesjonalny, aktywny, współpracujący i poważny.Jesteśmy bezpośrednim pomostem między klientami a produktami, online przez ponad 20 godzin, aby pomóc klientowi rozwiązać problem na czas, jednocześnie dostarczamy potrzeby klientów kolegom z innych działów.Cały czas jesteśmy w kontakcie z klientem.
B. Nasz zespół inspekcyjny jest profesjonalny, ostrożny, doświadczony i surowy.Prowadzimy szczegółowe inspekcje i ewidencję
Przedprodukcja, podczas produkcji oraz postprodukcja aby zapewnić naszym klientom terminowe otrzymywanie produktów wysokiej jakości, które zaspokoją ich potrzeby.
C. Nasz zespół ds. produkcji i badań jest profesjonalny, aktywny, innowacyjny i wrażliwy.Nieustannie wyszukujemy i odkrywamy nowe produkty z ponad 60 ściśle współpracujących fabryk, pozostajemy bardzo wrażliwi na nowe efekty i nowe produkty, przetwarzamy i optymalizujemy nowe produkty dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i prezentujemy je naszym klientom z doskonałym wyglądem i funkcjonalnością oraz wzornictwem i wytwarzać produkty spełniające jednocześnie potrzeby dostosowywania klientów.

 

FAQ

1. Dlaczego warto wybrać mandaryński?
Mamy świetny zespół, którego jednym celem jest wspólna praca, aby ułatwić naszym klientom zakupy.
profesjonalny zespół inspekcyjny oferujący ścisłe wewnętrzne usługi kontroli jakości:
A. potwierdzenie próbki przed rozpoczęciem produkcji;
B. Kontrola podczas normalnego przebiegu produkcji;
C. Inspekcja i rejestracja po uruchomieniu produkcyjnym;
D. Gwarancja dostawy na czas

2. Jak mogę kupić od Ciebie fajerwerki?
A. Przede wszystkim musisz uzyskać licencję na import fajerwerków, ta specjalna licencja jest wymagana do odprawy celnej w twoim porcie.A także musimy pokazać kopię Twojej licencji na rezerwację miejsca do wysyłki.
B. Po drugie, minimalne zamówienie na fajerwerki to jeden kontener, ponieważ fajerwerki należy ładować do specjalnego kontenera, nie wolno łączyć z innymi normalnymi towarami w jednym kontenerze.Należy do towarów niebezpiecznych 1.4G/UN0336 LUB 1.3G/UN0335.A KOD HS to 3604100000.

3. Kiedy najlepiej złożyć zamówienie?
Rynek amerykański – w okresie świątecznym najlepiej złożyć zamówienie przed majem, nie później niż w lipcu.Ponieważ od połowy lipca do września obowiązuje zakaz wysokich temperatur.
Rynek amerykański – w sezonie 4 lipca najlepszy czas na złożenie zamówienia to przed wrześniem.
Rynek europejski --- najlepszy czas na złożenie zamówienia to grudzień, możemy przygotować materiały na długo przed Chińskim Nowym Rokiem, po Chińskim Nowym Roku rozpocząć masową produkcję.

4. Czy możesz zrobić OEM?
Tak, zapraszamy do umieszczenia własnego logo i projektu na etykiecie, możemy wykonać projekt za darmo, jeśli Twoja ilość przekracza 100 kartonów na każdy przedmiot.

5. Czy masz jakieś zapasy?
Tak, w każdej chwili mamy zapasy.
Jeśli przegapiłeś najlepszy czas na złożenie zamówienia, możesz skontaktować się z nami przez e-mail z zapytaniem o pozycje magazynowe.