Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Mering Zheng

Numer telefonu : +86-186-7313-6404

WhatsApp : +8618673136404

Linia produkcyjna

Większość z ponad 60 fabryk fajerwerków, z którymi współpracujemy, znajduje się w pięknym mieście Liuyang. Wszystkie fabryki fajerwerków spełniają wymagania krajowych norm produkcyjnych i będą regularnie kontrolowane. Ponadto eksportowany towar spełnia normy krajowe, a dokumenty eksportowe uzyskuje się po kontroli celnej.

 

 

OEM / ODM

Witamy, umieszczasz własne logo i projekt na etykiecie, możemy wykonać projekt za darmo, jeśli Twoja ilość przekracza 100 kartonów na każdy przedmiot.

R & D

Mandarin co dwa miesiące bada, opracowuje i pozyskuje nowe produkty z fajerwerkami i prezentuje je naszym klientom, aby utrzymać ich przewagę na swoich rynkach.
A. Nieustannie wyszukuj i odkrywaj nowe produkty z ponad 60 ściśle współpracujących fabryk.Pozostań bardzo wrażliwy na nowe efekty i nowe produkty.
B. Przetwarzaj i optymalizuj nowe produkty dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i prezentuj je naszym klientom z doskonałym wyglądem i funkcjonalnością.
C. Potwierdź i zapisz informacje o nowych produktach, aby zapewnić ich nie tylko zgodność z przepisami i normami, ale także dostępność ich prawidłowego i terminowego wykonania dla naszych klientów.
Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem, a Twoja całkowita satysfakcja prowadzi do dalszego sukcesu biznesowego!